Postovani, zanima me da li su mi rezultati sa uz uredu. Trudna sam xxix nedelja bpd 70 mm, hc 275 mm, tcd 26 mm, cm 5 mm, va 6 mm, vp 7 mm, iod 15 mm ac 253 mm, fl56 mm. Doktorica mi je rekla da je velicina bebine glave mala, tj da joj se ne slaze velicina glave sa nedeljama trudnoce, a termin mi je rekla za 10-ti avgust. . .

    Odgovoreno: 26. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Od svih navedenih mera samo je jedna malo manja u odnosu na ostale. Sada je svakako kasno za bilo kakve intervencije. Pitanje je naravno i kakv oblik glave imate vi i vaš suprug (da li je uža?)