Postovani, imam cudan sekret beo, posle menstruacije braon i smrdi na djubre, na nesto ustajalo. Isla sam kod ginekologa i on mi je dao uput da privatno radim testove na trihomonas, hlamidiju. . Novca nisam imala pa nisam otisla a uputu je istekao rok. Sad ne bi smela da joj se pojavljujem jer ce da pobesni. Koristim povremeno tantum rosu i tad mi je bolje ali kroz par sati smrad se ponovo javi. Imam istog partnera 4 godine, on nema sekret vec samo smrad. Posle odnosa smrad je ne podnosljiv. Sta preporucujete od lekova za njega i mene, molim vas pomozite, jako se plasim?

    Odgovoreno: 25. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ne mogu vam savetovati adekvatnu terapiju dok ne saznamo o kom se uzročniku radi. Tantum rosa nije terapija već pomoćno sredstvo i neće adekvatno rešiti problem. Potrebno je da uradite savetovane analize