Moje pitanje je da li mi vi mozete reci koje su kontracepcije najbolje za koristenje, cula sam za neke pilule pocinju sa slovom m ali nemogu tacno da se sjetim naziva mozete li mi vi da kazete ime tih pilula. . . . .

    Odgovoreno: 26. 06. 2012.
    • Poštovana,
      To je individualno. Ne moraju sve pilule da odgovaraju svakome. Javiet se ginekologu na pregled pa ćete u dogovoru sa njime odlučiti šta bi vama odgovaralo. Svakako ne preporučujem samoinicijativno korišćenje oralnih kontraceptiva