1. Planiranje trudnoće

    Pitanje broj: #151561

    Poštovani,

    Porodila sam se u januaru u 36. nedjelji trudnoće. Sve je prošlo u redu. Kada mogu da planiram drugu trudnoću? Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 18. 04. 2017.

Komentari na pitanje: #151561

    • Postovani utvrdjena mi je trudnoca, pa sam prokrvarila. Dr je rekla da probamo tako da ispadne samo po sebi. Beta hcg se malo smanjio, a na ultrazvuku se plod vise ne vidi, a beta vrednost je 240. Dala mi je inekciju za skupljanje materice. Da li ce ispasti ili cu ipak morati na kiretazu?