1. Kašnjenje menstruacije zbog masturbacije

    Pitanje broj: #138552

    Uglavnom se desi da mi menstruacija kasni kada masturbiram . Da li to znači da imam neki problem?

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Nadam se da redovno radite sistematske preglede i da Vaš ginekolog ima predlog za kašnjenje Vaše menstruacije. Ukoliko to nije slučaj javite se na kompletan ginekološki i ako je potrebno endokrinološki pregled.

Komentari na pitanje: #138552

    • Jovanka Matić 31. 03. 2023.

      Postovani zanima me dali masturbacija utice na menstrualni ciklus

    • Dobar dan, pre otprilike pet meseca sam dobila prvi put menstruaciju, medjutim prvi mesec je bio okay dobila sam normalno posle u drugom je počela da izlazi braon krv,nakon toga trci i cetvrti sam imala po jedan dan i opet braon krv i nisam imala tolko jake bolove i sad u petom nisam nikako dobila. Šta da radim?

    • I meni kasni menstruacija. Ja isto masturbiram, ali vec dugo godina. Sad mi je ciklus skroz stao , a. Imam samo 20 godina. Zbog cega mi se to desava? Da li je zbog masturbacije?