Imala sam miom na materici sve su mi uklonili operacijom od operacije je proslo 3 god pojavili su mi se granulomi rekli su mi da moram hiruski da ih otklonim, interesuje me dali je bolno jel moze da dodje do krvarenje ili neke druge komlikacije? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 12. 10. 2015.

Komentari na pitanje: #140957

    • Postovani imam 18godina redovnu menstruaciju do sad, zadnja je bila 11. 10 sta je razlog da mi sad kasni do kad se to moze tolerisat? Nije trudnoca.