Postovani, molila bih vas da mi u sto kracem roku odgovorite. Radim na trudnoci zadnjih 5 meseci, pre neki dan sam radila ultrazvuk, i doktorka mi je rekla da imam polip endometrijuma, i da mi je to smetnja da zatrudnim, da to trebam da operisem, jako sam uplasena, ne znam sta to znaci.

    Odgovoreno: 12. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Potpuno razumem vasu zabrinutost. U toku ispitivanja bracne neplodnosti pokusava se da se nadje razlog i kako je tehnika napredovala (uz) .) moze se utvrditi polip u materici koji moze biti problem za zacece. U vecim centrima radi se vrlo jednostavna intervencija (u anesteziji) histeroskopija.