Pozdrav, imam jedno pitanje. Naime, kada imam odnos sa devojkom osetim neku prepreku unutra (nije himen) zbog koje ima bolove i neprijatno joj je. Ona je isla kod nekog ginekologa i on joj je rekao da joj je misic stegnut i da mora da opusti misic, ali sve je isto i dalje. . . Bio bih zahvalan kada biste mi dali neki savet u vezi tog problema. Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 10. 2015.
    • Poštovani,
      Povremeno se desava da devojke nisu dovoljno opustene, i da se javljaju takvi problemi koji su pre svega stvar psihe. (ukoliko je iskljuceno na pregledu da je vagina bet nekih defekata, sto je retko.

      budite malo strpljivi i produzite vreme pre odnosa, a i sada ima gelova koji se stavljaju u vaginu preg odnos, koji dosta pomazu. Strpljenje je tu uvek najbolji lek. (da se devojka opusti)