Pozdrav, menstruacija mi kasni 15 dana, zadnje odnose sam imala 17. 9. Dva dana prije predvidjwne mens. Bez zastite ali smo oboje pazili. Imam pojacan iscjedak bjelkaste boje bez mirisa. U zadnjih par mjeseci menst mi uvijek kasni po par dana, i traje po 4 dana a prije uvijek po 6. Eh dal postoji mogucnost da sam trudna, ili je upitanju neka upala? Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 09. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Najbolji nacina da razresite dilemu je da se javite na pregled, kako bi dobili pravi odgovor zasto vam u vise navrata menstruacija kasni po nekoliko dana.