Pozdrav, trebala bi pomoc. Imala sam spolni odnos dva puta u večeri sa dečkom i nismo koristili kontracepciju, a bili su mi neplodni dani. Nakon sto smo u toj veceri imali prvi spolni odnos decko je svrsio, ali van mene. Napravili smo pauzu od otprilike sat vremena, a zatim drugi put (bez tusiranja) . Samo me zanima da li je moguce da je došlo do oplodnje, ako je nešto spermija ostalo na spolovilu iako su u pitanju neplodni dani? Unaprijed vam hvala

    Odgovoreno: 09. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Plodni i neplodni dani su sirok pojam i najcesce tu doje do zabune. Kako ne zelite trudnoocu, potrebno je uzmete sredstvo za kontracepciju. Jer ovako kako ste opisali ponasanje moze biti rizicno.