Imam 28 god, imam ćerku od 22 meseca i otišla sam na redovnu ginekolosku kontrolu, pogled je uredan bio što se tiče lekara u tom trenutku. Uzet je bris papa i kolenoskopija. . . Nakon ned dana urađen vaginalni uz i sve je ok al rezultati brisa su pa iiia grupa, i u sekretu masa bakterija. . . Dijagnoza n72 cervicitis uteri. Molim vas recite mi o čemu se radi jer sam zaista uplasena, nikada nisam imala ginekoloskih problema i ovo me sada plaši. . .

    Odgovoreno: 09. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Ovi nalazi gpovore u prilog infekcije grlivca materice (nazalost relativno cesta pojava) . Uradite briseve (na bakterije i gljivice, chlamidiu, mycoplasmu i ureaplasmu. Lecite infekciju prema uzrocniku (prema antibiogramu) . Ponovite pa posle najmanje 6 nedelja: posle zalecenja infekcije.