Molim vas, za savet. . . U julu su mi uzimali uzorak biopsije sa grlica materice, nakon sedam dana imala sam obilno krvarenje, kada sam otisla kod doktora odmah su mi uradili inervenciju spaljivanja sa radiotalasima, to je bilo 31. 7. 2015. Pila sam dovicin par dana, krvarila jako malo, nakon toga je isla neka sluzava tecnots, za koju je doktor rekao da se organizam cisti. Trebala sam piti primolurnor5, kako bih odloyila ciklus, medjutim ja sam dobila ranije, tj. 11. 8. 2015. Doktorka mi je rekla da ako mi ne prestane ya sedam dana krvarenje, krenem osmog dana da pijem lek, i tako 20 dana po dve. Mene zanima, da li je sve ovo normalno? Za koliko dana ce se meni zaustaviti krvarenje, nakon sto pocnem da pijem lek? I najvaznije pitanje, imamo uplaceno letovanje od sledece nedelje, da li ce promena klime uticati na moje zdravstveno stanje, da li je potrbno poneti jos neki lek? Unapred hvala

    Odgovoreno: 17. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Da biste dobili adekvatan odgovor nije dovoljno podataka koje ste naveli. Pre svega odakle krvavljenje ako je radjena biopsija sa grlica i posle toga dodatna intervencija. Nisam sigurna ba bi vam u toj situaciji prijalo kupanje u otvorenim vodama (zbog moguce infekcije) . Nadam se da cete ovih dana dobiti nalaz biopsije (ph) i da cete tom prilikom sa doktorom koji je sve to radio da razresite ove dileme.