Poštovani, juče sam osetila svrab u predelu vagine i klitorisa, a vec danas je tu i crvenilo i nesto nalik bubuljicama, uzasno svrbi pa bih htela da cujem vase misljenje i da li bih mogla da stavim neku mast, hidrociklin ili tako nesto, makar vazelin jer nepodnosljivo svrbi? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 28. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Najbolje bi bilo da se javite na pregled, ako to nije moguce iz nekog razloga uzmite u apoteci macmiror_complex krem. Koristite prema uputstvu.