Postovana, planiram da pijem primolut nor kako bih odlozila ciklus zbog letovanja. Treba da dobijem 5 og avgusta, interesuje me da li ovaj lek moze poremetiti plodne dane u toku ovog meseca, i da li je moguce da budem plodna za vreme uzimanja leka iako po trenutnom ciklusu ne bi trebalo hvala unapred.

    Odgovoreno: 23. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Bilo bi dobeo da ste napisali koliko imate godina, i da li zelite da radjate ili ne. Da li vas plasi nezeljena trudnoca. ?

      ako ne zelite da radjate bolje je da uzmete kontraceptivne pilule. Posle pregleda kod ginekologa i detaljnog uputstva da li je za vas dobro odlaganje menstruacije i na koji nacin -