Imala sam "odnos" sa deckom, tocnije on me je oralno zadovoljavao na anusu, ja sam bila u "doggy" polozaju a on iza mene. . Medjutim tokom toga on je masturbirao i ejakulirao meni po nogama, on misli da je i malo sebi po bradi, pa nisam sigurna dal je otislo po mojoj vagini. . Ako jeste, bi li osjetila spermu kako "pada" na vaginu, posto nisam osjetila? U slucaju da je moguce da osjetim, kolke su sanse da mogu zatrudnit? Trenutno sam u trecem danu plodnog dijela ciklusa, a i u slucaju da je i otislo, to bi bilo jako malo jer je puno otislo po listovima. . Molim vas za odgovor, jako se plasim. . I u slucaju da mogu zatrudnit sta da radim, ovo se dogodilo prije sat vremena (srijeda u 21h)

    Odgovoreno: 16. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Uvek je najbolje da sprecite nezeljenu trudnocu, jer posledice posle toga su tesko predvidive. U konkretnom slucaju tesko je proceniti mogucnost nastanka nezeljene trudnoce. Velika je verrovatnoca da u konkretnom slucaju sperma nije dospela i vaginu. Javite se ginekologu radi saveta o kontracepciji