Postovani, menstruacija mi kasni 2 ned. , a prethodnu sam imala u maju kad sam popila escapelle. Simptome trudnoce nemam, bas nijedan, sem sto mi kasni. Bila sam na pregledu i na uz receno mi je da je materica prazna, da mi je desni jajnik uvecan i policistican, da imam tecnost u douglasu. Papa sam 2grupa, a vs sadrzi neke bakterije pa sam dobila polygynax vaginalete. Treci dan, tj jutros, kad sam ustala vaginaleta je krenula da curi, ali sa par kapi krvi. Sad sam se bas uplasila. Da li je ta krv neka nuspojava, menstruacija ili nesto trece? Hvala vam puno

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Povremeno se desava da su ovakve reakcije posle uzimanja tablete za dan posle. Kako je prisutna i infekcija potrebno je da se lecite prema datim uputstvima. Mislim da bi bilo jako korisno da ukoliko za par dana ne dobijete menstrualno krvavljenje, potrebno je da uradite beta hcg ako ste imali nezasticene odnose. , zbog mogucnosti da je doslo do trudnoce. Kontrola kod ginekologa