Imam 30god, zadnjih 5god muku mucim sa svrabom, peckanjem, otecenoscu genitalija, bolnim odnosima, doktorka mi je prepisivala sve moguce vaginalete, sve trenutno pomogne i posle par meseci sve se vrati. Radila sam vaginalni i cervikalni bris sve je u redu, simptomi se naglo pogorsaju pre i nakon ciklusa. Libido mi je opao samo tako, izbegavam supruga i bilo kakve intimne odnose sa njim, sve to je jako frustrirajuce. Sta vise da radim i kako da resim problem. Hvala

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Kako niste naveli koliko imate godina, ja cu vam odgovoriti generalno. Neke pojave su cesce u srednjem i starijem zivotnom dobu. U svakom slucaju. Treba uraditi; cb i vb na bakterije i gljivice, cb na chlamidiu, mycoplasmu i ureaplasmu, kao i bris na vaginozu. Lecenje je oprema antibiogramu a ko se izoloju patogene forme. Savetujemo da i partner kod svog urologa uradi pregled i da briseve. Osim toga pred odnos treba koristiti odgovarajuce gelove kojih ima u apotekama.