Pozdrav. . Rodila sam prije 7 mjeseci. . Mjesecnicu sam dobila prije 4 i bile su redovite uvijek 2-3. U mjesecu. . Zadnja je kasnila 7 dana s tim da ne krvarim skoro nikako osim kad idem mokrit. . Tad se pojavi malo krvi pa neznam jeli to normalno s tim da je vec 2 dana tako. I pojavila mi se kvrzica velicine graska na vanjskom dijelu kod klitorisa. . Pa me zanima sto bi to moglo bit. . Urasla dlaka nije jer tu ne rastu

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Kako se radi o majci dojilji potrebno je da se javite ginekologu na pregled. , jer je potrebno da se urade i analize briseva, (mogucnost infekcije) kako niste dali podatak da li koristite kontracepciju, ne moze se iskljuciti i mogucnost za postojanje trudnoce.