Vec drugi mesec koristim kontraceptivne pilule, koje su mi preporucene radi regulisanja ciklusa, jer mi se desavalo da prerano dobijem. Prvog meseca sam imala problem sa tackastim krvarenjem, ali sam dobila tacno dva dana nakon sto sam ispila 21. Pilulu. Zanima da li je moguce dobiti pravu menstruaciju i pre nego sto se ispije cela kutija? Moj ginekolog je na godisnjem odmoru, pa se zbog toga ovako informisem.

    Odgovoreno: 10. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Zao mi je da niste napisali koje tablete koristite, ali u svakom slucaju, treba da dobijete krvavljenje nakon popijenih svih tableta za taj mesec.

      preporucujem vam da se javite na kontrolni pregled, posle jednog ciklusa.