Sa deckom sam u vezi 3 godine. Ranije nije bilo tako, ali od pre par meseci, posle odnosa, ulaz mi se naduje, otekne i to bas dosta, ne boli mi ali je dosta neprijatan osecaj. Vec sutradan to splasne, ali javlja se odma ponovo posle sledeceg odnosa. Dosta navlazim i retko tad su nam odnosi grubi, da li znate od cega moze da bude?

    Odgovoreno: 10. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Problem koji imate u poslednje vreme najcesce je posledica ingekcija. Potrebno je da se javite na pregled. Predlazem da uradite, briseve na bakterije gljivice, mycoplasmu, ureaplasmu kao chlamidiu, za pocetak. Kao sto vam je verovatno poznato uvek preporucujemo da partner koristi gumicu jer je to dobra zastita i od seksualno prenosivih bolesti.