Poštovani: trenutno sam u 7. Nedelji trudnoce koja je nastala nakon ivf postupka. Imala sam hiperstimulaciju i sad su mi jajnici uvecani desni ispod i iza uterusa 88x 53mm sa 8 cisti veličine 15-25 mm, levi jajnik 60x40 mm sa 5 cisti. Nema slobodne tečnosti u trbuhu. Moje pitanje je koliko ciste mogu da uticu na trudnocu i hoce li one popucati? Kao i to koliko je opasno to sto je desni jajnik "pao" kako mi je doktor objasnio ne nalazi se bas na svom mestu? Pozdrav i hvala

    Odgovoreno: 10. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Cestitam. Divno je da ste trudni. Predlazenm da za sve nedoumice konsultujete ginekologa koji je u potpunosti upucen u vase lecenje kako bi najbolje po vas procenio novonastalu situaciju.