Poštovani imam jedan ogromni problem s kojim sam se do sada uspijevala nekako izboriti ali ne u potpunosti. Do sada sam imala 5 miseda 2 uspiješno iznešene trudnoce i nadam se da ce i ova biti treca uspjesno iznešena. Moj problem je nenormalna potreba za cigarom dna početku sam uspijela smanjiti pušenje ali u zadnje vrijeme mi ne ide bas najbolje počinje mi skakat pritisak. Vadila sam nalaze svi su odlični osim hemoglobina koji je malo niži ultrazvuk pokazuje odlične mjere bebe koje odgovaraju ovoj nedelji trudnoce beba je teška oko 1600 gr. Na ultrazvuku mi je doktorica rekla da je posteljica zrela i da je to posledica pušenja ali ja kad ne pušim pritisak mi se poveća i otkucaji srca. Molim vas da mi pomognete jer ne znam na koji način da prestanem i dali ima neko sredstvo koje bih smjela koristiti za odvikavanje. Unaprijed zahvalna. P. S. U ove dvije trudnoce sam znala zapaliti po neki cigar ali u toku obje trudnoce nisam ispusila jednu kutiju, a sada čak gledam da sjednem pored nekog ko puši jer me sami miris cigarete smiruje

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Potpuno razumem vas problem ali naravno tesko mi je da ga odobrim znajuci kakve to posledice moze imati na plod.

      bilo bi dobro da se javite psihologu radi podrske da ostvarite cilj. Da budete nepusac na zadovoljsto vase bebe i vas. Verujte mi da snagom voolje sve moze.

      verujem u vas uspeh. Uz strucnu podrsku.