Zbog odlaska na more zelim da pomerim menstruaciju, uskoro pocinjem da pijem lindinete 20 zbog kontaceptivne zastite, to ce biti za nekih nedelju dana kada bude 1. Dan menstruacije, posto mi je to 1. Put da ih pijem da li cu uspeti da odlozim menstruaiju ako spojim 2 kutije?

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Potrebno je da se posavetujete sa ginekologom, zavisno od vaseg zdravstvenog stanja,. I procene da li ce takav postupak imati kasnije komplikacije.