Postovani, porodila sam se u oktobru 2014. , carski rez, prvu menstruaciju sam dobila u januaru i od tada svaki mesec imam 5 dana, pa stane i posle dan, dva malo krene, traje dan i onda je tek gotovo. . . Da li je to normalno? Moram da kazem da i dalje dojim. . . Hvala. . .

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Posle porodjaja je uobicajeno da se uradi sistematski pregled posle 6 meseci. Nadam se da cete tada dobiti pravi odgovor na vase pitanje. Krvavljenje moze biti iz vise razloga.