Imam 44 godine i redovnu menstruaciju na 25 - 28 dana. U poslednja dva meseca pokušavam da zatrudnim, međutim ovog meseca sam dobila menstruaciju nedelju dana ranije, tačnije 20. Dan ciklusa. Prethodnu sam dobila 17. Juna, a sada 06. Jula. Ranija menstruacija mi se dešava prvi put. Šta može biti uzrok? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Zelim vam da uspete u svojoj nameri da postanete majka,. Nadam se da ste uradili kompletan ginekoloski pregled pre nego sto ste doneli takvu odluku, i da ste dobili potrebna objasnjenja,.

      ukoliko to nije slucaj potrebno je da se javite ginekologu i da posle pregled i analiza koje je neophodno da uradite dobijete i savet u vezi sa trudnocom u tom zivotnom dobi.

      zelim vam srecu.