Postovani, porodila sam se 8. Juna 2015. Zanima me kada je bio najvjerovatniji dan zaceca? Da li postoji mogucnost da sam nakon odnosa 27-28. Jul 2014. Ostala trudna i prenjela trudnocu? Molim vas za objasnjenja i odgovor.

    Odgovoreno: 16. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Da bi se moglo zakljuciti kad ste mogli ostati trudni potrebno je da znamo kada je bila vasa poslednja menstruacija i koliko dana vam traje ciklus.

      termin za porodjaj se izracunava kada se na dan poslednje menstruacije doda 7 dana i oduzme 3 meseca, ali normalno je da se porodite i 2 nedelje ranije ili kasnije od termina. Vazno je da ste se vi porodili. Srecno