Dobro vece, zanima me da li postoji mogucnost trudnoce 2-3 nakon prestanka menstruacije. Inace, vec duze vrijeme sam pod terapijom psihijatra i propisani lijekovi su: 2x 20mg flunisan tbl, 2x 25 mg prazinea, 3x 50 mg lamictal tbl i lexilium od 3 mg. Napomena, prije 4 mjeseca propisana mi je terapija za dijabetes i pijem 2x 500 mg siofor tbl. Uz sve navedeno dodajem da sam lice sa invaliditetom tj. Dijagnostikovano mi je oboljenje cerebralna paraliza pri rodjenju sa fizickom deformacijom lijeve ruke i noge zbog nedostatka kiseonika. Ako ipak dodje do zaceca da li smijem nastaviti sa ovom terapijom ili postoji neka zamjena? Unapred vam se zahvaljujem na odgovoru.

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Nadam se da ste se posavetovali sa vasim psihijatrom oko mogucnosti zacenja ukoliko uzimate tu terapiju.

      da li ste mogli da zacnete u tom periodu, ne moze da se zakljuci jer niste naveli da li vam je redovan ciklus i na koliko dana.

      potrebno je da konsultujete ginekologa, koji ge da uradi pregled