Postovana doktorko imam problem imam jake bolove na levoj strani stomaka bol jak u krstima napon kao za porodjaj i sekret nadimanje stomaka pa mi otekne stomak kao lubenica imam bolne odnose bila sam lekaru i receno mi je da nemam nista da nemam sekret i zanemari li su to sto sam vama napisala nit su mi nalaz dali niti uz niti kolposkopiju radila sam analize krvi i urina sve u granicama normale i da nezaboravim imam ucestalo mokrenje molim za savet unapred postovanje

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Bol u donjem delu trbuha moze da bude znak raznih oboljenja ili poremecaja. Preporucujem sda ukoliko je ginekoloski pregled bio uredan, konsultujete gastroenterologa i urologa. Pre svega potrebno je da uradite uz pregled trbuha.

      potrebno je detaljno ispitivanje, kako bi se otkrio uzrok vasih tegoba. I da se potom sprovede adekvatno lecenje