Da li su mi plodni dani 2 dana nakon menstruacije? Imala sam rizičan odnos nakon 2 dana posle menstruacije, ejakulirao je u mene, kada je izvadio primetila sam da je malo kondom bio skliznuo, ne znam da li prilikom vađenja ili ne, a bilo je malo sperme unutra, on kaže da je to tako jer smo imali odnos drugi put, odmah nakon prvog, pa je zato malo ejakulirao, da li je to tačno? I da li postoji rizik od trudnoće?

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Prva faza ciklusa moze biti rizicna narocito ukoliko je menstrualni ciklus kraci. Potrebno je da uradite pregled i da se posavetujete sa ginekologom o sigurnom sredstu za vas za kontracepciju da ne dodje do nezeljene trudnoce a i da ste opusteni prilikom odnosa