Menstruacija mi traje3, 4dana tih dana sam imala sexualne odnose i dan posle menstruacije, decko je svrsio u mene u navedenim danima, inace dobijam svaka24, 25dana nisu bas redovne u dan, pitanje je da li mogu tad ds zatrudnimm? Sad mi je od prilike 7 dana pred menstruaciju i ne osecam pms, grudi me ne bole ne jede mi se samo mi se puno spava!!!

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Odnosi se ne preporucuju u vreme menstruacije. Sa ciklusom kakav je vas moze biti rizicno takvo ponasanje.

      konsultujte ginekologa o sredstvima za kontracepciju i sta bi vama najvise odgovaralo