Postovani, trudna sam 26+1, od terapije koristim utrogestan 3x1 od 200, aspirin protect, folnak, ad3 vit i koenzim q10 od 30mg (terapija zbog predhodna 2 spontana kojima nije utvrdjen razlog) . Beba je teska 1020gr, doktorkabkaze da je sve ojlk, medjutim posteljica je ii stepen. Doktorka tome nije pridavala znacaj, medjutim citajuci o posteljici videla sam da sazrevanje posteljice moze da dovede do prevremenog porodjaja. Kakvo je vase misljenje, imam li razloga za brigu?

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Nadam se da je vasa doktorka sve to uzela u obzir. Kako ste vi uznemireni savetujem vam da je konsutujete. Nadam se da je mozda pogresno upisano. Prilikom sledeceg uz pregleda razgovarajte o tome.