Postovani, zbog izostanka menstruacije 4 meseca lekar mi je prepisao gynera tablete za kontracepciju koje koristim vec 7 meseci. Primetila sam da sam se dosta ugojila i iako vodim racuna o ishrani nikako ne uspevam da smrsam. I pre sam koristila pilule legravan oko 4 godine i nikad nisam imala problema. Da li je moguce da je to od pilula? Hvala

    Odgovoreno: 20. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Da biste dobili odgovor potrebno je da znam vase godine. Po ovim sturim podacima predlozila bih vam da se javite endokrinologu radi ispitivanja.