Postovani, koliko su sigurne tablete za dan posle. . . Naime imala sam odnos u kojem je kondom pukao, a decko svrsio u mene, popila sam tabletu (escapelle) posle nekih 7h. . . . Imam neredovne cikluse, koji se krecu od 27 dana pa do 40 (nekad i vise) , tako da ne mogu da racunam na plodne dane hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 20. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Tablete za dan posle su efikasne.

      savetujem vam da se javite na pregled i ustanovite razlog neurednih ciklusa. Mozda boi za vas kontraceptivne pilule bile efikasan metod. Posavetujte se sa ginekologom.