Postovani, moj problem je sledeci. Imam jednu cistu i jednu cisticnu formaciju na levom jajniku, miom na materici i ne redovan ciklus. Dobijala sam razne tablete (yasmin, primolut,. . .) sve one su resavale problem ciklusa i niceg vise i uopste mi nisu odgovarale, ni jedne. Svi se slazu da su u pitanju hormoni ali nikad me niko nije poslao ninakakvu analizu istih. Pa bi vas zamolila da mi kazete gde i kakvu analizu da izvrsim. Unapred hvala! T

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovana,
      U bilo kojoj laboratoriji možete uraditi hormonski status ipak je važno da vas na te analize uputi vaš lekar koji će odrediti tačno koje hormone bi trebalo raditi i u kom periodu ciklusa.