Zadnju menstruciju sam dobila 19 avgusta. U toku ciklusa i posle ciklusa sam imala odnose, da li je moguce da sam ostala trudna jer sada imam neke simptome trudnoce! Osecam gadjenje, pospanost, glavobolju.

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Naravno da je moguće da je došlo do trudnoće, ali je još uvek rano da biste mogli to da proverite.
      eventualno možete uraditi bet hcg, analizu iz krvi i ukoliko ukazuje na trudnoću sačekati pa posle 25. 09. Uraediti uz pregled.
      inače simptomi rane trudnoće i predmenstrualnog sindroma mogu biti identični tako da se na njih ne treba osloniti.