Poštovani doktore, imam ginekoloških problema, ne mogu da zatrudnim. Imam pcos, nemam ovulaciju i endometrij mi je jako tanak-3 mm. Zbog toga imam oskudne mjesečnice, većinom smeđkaste, inače ciklus mi je 30-35 dana. Kada sam pitala na koji način mogu podebljati endometrij, rekli su mi da se obratim endokrinologu. Ukoliko bi ste mi na osnovu ovih informacija mogli pomoći, bila bih vam jako zahvalna.

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovana,
      S obzirom na postavljenu dijagnozu pco sindroma nemoguće vas je na ovaj način posavetovati.
      najbolje bi bilo da se obratite ginekologu koji se bavi sterilitetom i da vam se uz redovno parćenje uz i proveru hormona ordinira terapija koja će vam pomoći da ostvarite trudnoću.