Poštovana,
    Trenutno sam pod prilično jakim uticajem stresa (propisan mi je lexilium 3mg) te samim tim moj pms ima mnogo jači intenzitet, u apoteci sam zatražila nekakav preparat za ublažavanje pms tegoba i dobila sam ulje žutog noćurka u kapsulama, zanima me može li to imati kakvog štetnog uticaja i naravno u kom obliku?
    S poštovanjem Aleks

    Odgovoreno: 21. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Biljni preparat koji Vam je preporučen ne bi trebalo ni na koji način da deluje štetno. Postoji samo sumnja da li zaista može da Vam otkloni tegobe.
      Pozdrav.