Poštovana,
    Žao mi je što pišem ponovo, ali nenamerno sam obrisala Vašu poruku. Htala bih samo ponovo pitati kako naj jednostavno i najlakše ostati u drugom stanju, nakon 2-3 godine braka. Sa suprugom pokušali smo skoro sve, a osim toga veoma smo aktivni a očajno želimo bebu ne verujem u medicinu, a naročito u nadri lekare, jer mislim da je ipak u pitanju psiha?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ukoliko u periodu od 2-3 godine redovnih odnosa bez zaštite nije realizovana trudnoća savetujem Vam da se javite svom ginekologu i sa suprugom krenete u detaljnija ispitivanja. Postoji protokol analiza koje bi trebalo uraditi da se eventualno otkrije šta je razlog dosadašnjem neuspehu. Naravno da je i psihološki faktor značajan ali je potrebno isključiti i druge mogućnosti.