Poštovani,
    pošto radim na trudnoći, merim baz. t, ali ono što sam primetila, to je nepostojanje cervikalne sluzi. Danima uopšte nema ni sluzi ni sekreta, a to se ponavlja mesecima unazad. Napominjem da imam 32 god. Šta da radim?

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Vi ne možete odrediti da li ima ili nema sluzi jer ono što vi registrujete ne govori da nema sluzi već da nije pojačana vaginalna sekrecija. Takođe, merenje bazalne temperature vam nije pouzdan metod određivanja perioda ovulacije. Moj savet je da se opustite imate redovno odnose i tek ukoliko u periodu od godinu dana ne dođe do trudnoće javite se svom ginekologu da se urade detaljnija ispitivanja i vas i vašeg partnera