Zdravo poštuvani doktori,
    imam edno prasanje za vas: mojata tetka ima 53 god a ne može da ima deca da li može nekako da se izvrši veštačko oploduvanje? I da li znate nekoja klinika vo makednija kade može da se obratime? Veke 2-3 meseci nema menstruacija dali mislite deka e prestara za veštačko oploduvanje?
    Mnogu vi fala pozdrav

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovana,
      U svakom slučaju je već u godinama kad će retko koja klinika na svetu pristati da radi vantelesno oplođenje, jer su šanse za uspeh minimalne. A i činjenica da ciklus izostaje govori u prilog tome da je verovatno već ušla u period menopauze.