Poštovani,
    imam pojačan sekret neprijatnog mirisa pre i posle menstruacije, koristila sam Orvagil tablete i bilo mi je bolje, medjutim moj partner ih nje koristio pa pretpostavljam da se zbog toga stanje opet pogoršalo. Šta mi preporucujete?
    Hvala pozdrav

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Već ste delimično i sami odgovorili, kod ovakvih promena vaginalnog sekreta neophodno je lečenje oba partnera istovremeno ili morate koristiti kondom ukoliko partner ne želi da uzme terapiju.