Poštovani,
    21. 05. 09. operisala sam miom. Nakon mesec dana uradjen kontrolni ginekološki pregled koji je bio uredan ali nije uradjen ultrazvuk (propust lekara) . Odobreno još 20 dana bolovanja od strane komisije. S obzirom da se i dalje ne osećam dobro i da često putujem da li je uopšte moguće i na koji način produžiti bolovanje? Takodje me zanima koji je minimalan broj dana bolovanja za ovakvu vrstu operacije?
    Hvala

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Zbog miomektomije možete dobiti do mesec dana bolovanja. Činjenica da se ne osećate dobro zahteva da se javite svom operatoru ili ordinirajućem ginekologu da se ustanovi razlog takvog stanja jer je oporavak posle ovakve operacije relativno brz ukoliko nema nekih komplikacija.