Zadnja dva puta pre menstruacije posle odnosa izadje nešto kao krv više braon boje ali samo posle odnosa i posle nekoliko dana dobijem. Interesuje me da li je to normalno pre menstruacije pošto mi se ranije nije dešavalo ili je u pitanju nešto drugo?
    Hvala!

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ukoliko se to oskudno krvarenje javlja samo u periodu pred ciklus mislim da nije ništa značajno i da je najverovatnije posledica nekog blagog hormonskog disbalansa koji će se spontano izregulisati.