Ginekolog mi je rekao da imam pojačan sekret i dala mi je da stavljam vaginalete ali nije mi rekla da li je to znak da imam neku infekciju i da li je to polno prenosiva bolest? Osim pojačanog sekreta nemam više nijedan simptom neke infekcije!

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Teško je odgovoriti o čemu se zapravo radi jer niste naveli terapiju koja vam je preporučena. Moj savet je da od svog ginekologa zatražite objašnjenje i tako otklonite nedoumice.