Radila sam papa test i rezultati su mi bili da mi je sekret ii grupa. Ginekolog mi je rekao da koristim vaginalete polygynax 12 dana. Mene interesuje da li bih ih mogla koristiti 9 dana a ne svih 12 i da li se mogu imati sexualni odnosi sa kondomom nakon tih 9 dana, jer ja ionako pijem kontracepcijske pilule tako da me mogucnost trudnoce ne brine vec me brine da li vaginalete sa kondomom izazivaju neku iritaciju mozda?

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ukoliko je vag. Sekret ii grupa to je normalan nalaz i pretpostavljam da je ginekolog zbog kliničkog izgleda savetovao terapiju. Odnose možete imati i u toku terapije jer se vaginalete aplikuju neposredno pred spavanje i apsolutno ne bi trebalo da imaju neku interakciju sa kondomom.