Nikad nisam imala sekter medjutim sada mi se pojacao i bas je gust i sneg beo, da li je to ok? Nisam radjala imam 23 godine, ciklusi strogo na 28 dana, sekret sam primetila otprilike 10-15 dan ciklusa. Hvala

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Najbolje bi bilo da se javite na pregled ili odradite bris. Količina sekreta se može nekad uvećati a da se ne radi o infekciji ali uvek treba isključiti prisustvo bakterija i gljivica.