Poštovana,
    Imam 16 godina, a prvu menstruaciju sam dobila sa 11. Međutim još uvek nije redovna. Desi se da mi kasni i do 2 meseca. U čemu je problem?
    Hvala.

    Odgovoreno: 05. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Problem je obično hormonske prirode, što nije retkost u Vašem uzrastu. Odradite kontrolni ultrazvučni pregled kako bi se videlo stanje jajnika. Ukoliko se menstruacije u narednih godinu do dve dana ne ustale ozbiljnije se pozabavite problemom javljanjem svom ginekologu.
      Pozdrav.