Poštovana,
    Molim Vas na odgovor. Već duže vreme čekam da mi se završi zdravstvena knjižica i nisam u mogućnosti da odem kod ginekologa. Imam simptome kao što su gust sirast sekret, svrab i peckanje vagine, čini mi se da je kandida. Molim Vas recite mi šta da uzmem da to sve ublažim pre odlaska kod gin.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Kao pomoć u prvom momentu uzmite vaginaletu Mycoril od 200 mg, 1 uveče. Paralelno koristite i kremu Mycoril 2x1, 7 dana. Izbegavajte slatkiše, a ako se sekret pojavljuje češće pocnite i sa tabletama Lactogin 1 dnevno, s tim da terapiju ne prekidate dok ne ispijete 3 kutije. To je odličan probiotik koji će rešiti kandidu u Vašem sekretu.
      Pozdrav.