Poštovana!
    Zadnju menstruaciju kad sam imala trajala mi je tri dana i sada mi kasni 7 dana i imam pojačan beli sekret, da li sam možda trudna? Molim Vas pomozite.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 05. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Uradite test na trudnoću. To je jedino što Vam mogu savetovati na ovaj način. Pojačana vaginalna sekrecija nije obavezni pratilac stanja trudnoće. Vrlo je česta u letnjim mesecima i ukazuje na infekciju najčešće gljivicama. Da bi ste problem rešili uradite gore navedeno i obratite se svom ginekologu.
      Pozdrav.