Poštovana,
    Porodila sam se 2008 u Junu, carskim rezom. Prvu menstruaciju posle porođaja dobila sam novembra iste godine, naredne dve su bile u Januaru i Martu 2009., sve nadalje uredne. Ove godine bi letovala sa detetom, ali baš prvih dana letovanja očekujem ciklus, koji traje negde 6 dana, tako da bi najradije to odložila pomoću lekova. Obzirom na to da nikada do sada nisam pila nikakve lekove na bazi hormona, ni koristila kontraceptive, šta mi vi preporučujete? Zdravstvene probleme nemam, osim povišenog holesterola (6)
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Za odlaganje menstruacije pomoći će Vam tablete Primolut nor 5, koje se koriste 3-5 dana pre očekivanog termina menstruacije. Koristite 2x1 tabletu, maksimum 14 dana. Po uzimanju poslednje tablete menstruacija će Vam se javiti u roku od 3-5 dana.
      Pozdrav.